Вадим Івченко: Чинний уряд не виконав жодної своєї обіцянки повністю

За рік роботи чинний уряд не виконав жодної своєї обіцянки повністю.

Про це сьогодні заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко журналістам у кулуарах Верховної Ради.

За його словами, «Батьківщина» проаналізувала програму діяльності, презентовану Кабінетом Міністрів України рік тому.

«Незабаром виповнюється рік з початку роботи цього уряду. Ми відповідально заявляємо — жодна з обіцянок повністю не виконана. Маємо констатувати, що на сьогодні немає навіть коаліції, а під час голосування у Верховній Раді так звана більшість, вже звично, звертається до депутатів з інших опозиційних фракцій або до мажоритарників, щоб вони підтримати той чи інший законопроект. Про це свідчить те, що вчора лише за допомогою «Батьківщини» парламент ухвалив такий важливий законопроект щодо заочного судочинства, який має поставити останню крапку в засудженні Януковича», – сказав народний депутат.

Вадим Івченко також повідомив, що «Батьківщина» вкотре звернулась до керівництва Верховної Ради з вимогою надати прізвища депутатів, які входять до коаліції.

«Якщо коаліції немає – президент має повне право перезавантажити парламент, щоб прийшли нові та більш патріотично налаштовані професійні люди, які нарешті займатимуться вирішенням соціально-економічних питань країни», – зазначив парламентар.

На його переконання, ця команда не здатна ефективно керувати країною, люди не відчувають, що держава та уряд піклуються про них.

Також народний депутат від «Батьківщини» порушив питання ситуації з блокадою.

«Уряд мав би вирішити цю ситуацію дуже швидко. Потрібно було визнати те, що вони дійсно брали вугілля з окупованих територій за низькими цінами, і терміново дати доручення НКРЕКП зменшити тарифи. Керівництво країни мало б вийти із заявою до населення та повернути йому різницю в сплачених коштах, а це приблизно 10 млрд грн. У кожної людини платіжки за електроенергію та опалення мали б зменшитись на 40%», – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова