• Як вступити до партії?

  Членом партії «ВО «Батьківщина» може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій.
  Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно:

  1. Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії.
  2. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.
 • Яким чином я можу потрапити на прийом до народного депутата України партії «Батьківщина»?

  Вам необхідно звернутись до громадської приймальні партії «ВО «Батьківщина», яка розташована за адресою: м. Київ, вул. Туровська, 13, 1-й поверх.

  Адреса для листування: 04080, м. Київ – 080, вул. Турівська, 13, «ВО «Батьківщина».

  Довідка за телефоном: (044) 527-70-69.

  Контакти громадських приймалень регіональних партійних організацій можна переглянути тут.

 • Чи можу я влаштуватись на роботу в структурних підрозділах партії «ВО «Батьківщина»?

  У партії «ВО «Батьківщина» існує практика залучення до активної участі та роботи громадян в структурних підрозділах на громадських засадах, тобто на безоплатній основі.

  Волонтери мають вільний графік відвідувань, залучаються до активної участі в суспільно-політичному житті країни, акціях, мають змогу зануритись та побачити політичні аспекти життя зсередини.

  Для того, щоб приєднатись до роботи в структурних підрозділах партії «ВО «Батьківщина», необхідно заповнити відповідну форму.

 
 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова