«Батьківщина» вимагає оприлюднення поіменного списку депутатів коаліції

Фракція «Батьківщина» вимагає від голови Верховної Ради надати поіменний список народних депутатів, які входять в коаліцію.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«Українці мають право поіменно знати, хто з депутатів сьогодні входить до правлячої коаліції у Верховній Раді та хто разом з Порошенком, Гройсманом і Яценюком несе відповідальність за катастрофу, яку вони влаштували в країні», – пояснила вона.

Політик також наголосила, що завтра фракція «Батьківщина» передасть офіційний запит спікеру парламенту про надання поіменного списку всіх депутатів, які входять до коаліції.

«Ці прізвища ми передамо кожному регіону України, щоб людям роздали ці списки. Українці мають розуміти, хто з депутатів діє разом з Порошенком, Яценюком і Гройсманом і бере відповідальність за розвал країни», – додала лідер «Батьківщини».

Окрім того, Тимошенко заявила, що влада намагається приховати масштабну корупцію в Україні і саме тому блокує ухвалення закону про ТСК.

Парламентар зазначила, що голова Верховної Ради Андрій Парубій за дорученням президента Порошенка заблокував ухвалення закону про Тимчасові слідчі комісії та заблокував створення ТСК для розслідування корупції в НАК «Нафтогаз» та інших державних корпораціях. На її думку, такі дії свідчать про те, що «влада намагається приховати масштабну корупцію, яка сьогодні відбувається в Україні».

Читайте також:

Юлія Тимошенко: Настав час ставити питання про відставку уряду Гройсмана

Юлія Тимошенко: Влада своїми діями нищить країну

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова