Чергова допомога для ЗСУ від благодійників Одещини
- Одеська область
- 25.07.24 11:50
Благодійний фонд депутата Таїровської громади Одещини Дмитра Кривого «РАЗОМ» із партнерами передав для 154 ОМБр важливу допомогу.…
ДокладнішеБлагодійний фонд депутата Таїровської громади Одещини Дмитра Кривого «РАЗОМ» із партнерами передав для 154 ОМБр важливу допомогу.…
ДокладнішеКерівник «Батьківщини» Болградського району Одещини Сергій Шутов привіз від свого благодійного фонду «Шляхетна справа» для лікарні Тарутинської громади чергову допомогу: продуктові набори, крісла колісні, памперси,……
ДокладнішеУ селі Вознесенського старостату Павлівської громади відбулась роздача продуктових наборів нужденним від БФ «Шляхетна справа», голови «Батьківщини» Болградського району Одещини Сергія Шутова, за допомоги місцевого……
ДокладнішеДнями в Одесі відбувся благодійний турнір із змішаних бойових мистецтв «Воїни Самсона», присвячений загиблим на фронті бійцям. Організував захід президент Бійцівського клубу «Samson Fight Club»,……
ДокладнішеДнями лікарня Тарутинської громади Одещини отримала черговий та довгоочікуваний гуманітарний вантаж.…
ДокладнішеЦього року партії ВО «Батьківщини» виповнюється 25 років. З нагоди важливої дати відбулась нарада з Лідером політсили - Юлією Тимошенко та командами з кожної області……
ДокладнішеСтарший бойовий медик ЗСУ, депутатка Авангардівської громади Одещини Інна Перун отримала Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» від Лідера партії «Батьківщина» Юлії……
ДокладнішеВійськові 22 ОМБ нещодавно попросили Березівську громаду Одещини допомоги у зборі коштів на DJI Mavic 3.…
ДокладнішеДепутат Подільської райради Одещини з фракції «Батьківщина» Олександр Гончаров, що боронить країну в лавах ЗСУ, розповів про чергову допомогу однопартійців по ремонту авто.…
ДокладнішеДнями керівник «Батьківщини» Болградського району Одещини Сергій Шутов разом з головою Тарутинської громади Савою Чернєвим відвідали дитячий табір відпочинку та привезли діткам корисні фрукти.…
Докладніше