Вадим Івченко: «Батьківщина» виступає за системну та прогнозовану роботу уряду

Якщо сьогодні у пересічного громадянина запитати прізвище того чи іншого міністра, то швидше за все він відповість, що не знає, адже вони постійно змінюються.  Вважаю, що це надзвичайно поганий сигнал для влади – в країні немає відповідальних за певні галузі.

Про це в ефірі парламентського телеканалу «Рада» сказав народний депутат, заступник Голови фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

Він підкреслив, що в уряді мають бути лідери, які формують відповідну політику, і за її впровадження несуть особисту відповідальність.

«Галузь повинна бути прогнозованою! Наразі це просто зміна людей, які приходять на посаду з відсутністю програми, нікому нічого не обіцяють, не розкривають свого бачення розвитку напрямку і йдуть, не звітуючи про те, що не вдалось і чому», – зауважив Вадим Івченко.

Народний депутат додав, що «Батьківщина» не голосуватиме за будь-які кадрові призначення.

«Ми вважаємо, що зміною одного-двох міністрів неможливо перекрити той економічний та політичний спад, який бачимо сьогодні. Вважаємо, що потрібно змінювати весь уряд на чолі з прем’єр-міністром. Визначати стратегію дій нового уряду, робити та затверджувати програму для кожного міністерства. А нових міністрів зобов’язати звітувати про свою роботу. Це є правильна та системна робота. І саме так прагне працювати «Батьківщина», – підкреслив парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова