Закон про окуповані території повинен бути негайно проголосований у парламенті, – Сергій Євтушок

«Батьківщина» готова підтримати закон про окуповані території, де буде чітко прописана заборона торгівлі з окупантами.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телепрограми «Час. Підсумки дня» на «5 каналі».

«Батьківщина» готова підтримати закон про окуповані території, аби законодавчо заборонити торгівлю на крові. Лише повне припинення торгівлі з окупантами та чітке затвердження вичерпного переліку товарів і предметів, які можуть бути перевезені через лінію розмежування, дозволить стабілізувати ситуацію», – наголосив парламентар.

Він також зауважив, що складно прогнозувати швидке врегулювання цього питання, зважаючи на аморфність нинішнього парламенту.

«Сподіваюсь, у Верховній Раді вистачить політичної волі, аби ухвалити це рішення. Бо український парламент насамперед має віддзеркалювати і вирішувати проблеми українців. Особливо сьогодні, коли країна перебуває в стані війни», – зазначив представник фракції «Батьківщина».

Окрім цього, він зауважив, що досі українська влада не бажала чути вимоги своїх громадян з однієї простої причини – фінансовий бік цього питання містить шалені надприбутки олігархів, що продовжують надходити до їхніх кишень, допоки триває торгівля з окупантами та постачається контрабанда.

«Енергетична блокада Донбасу – реакція українських громадян на бездіяльність чинної влади. Ті, хто намагається припинити торгівлю на крові, щиро вірять у свою перемогу і не відступлять, доки не буде ухвалено закон про окуповані території і не буде реалізована їх вимога щодо визволення полонених», – вважає Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова