У Чернівцях представниця «Батьківщини» ініціювала капремонт трьох вулиць

Депутат від «Батьківщини» Чернівецької міської ради Любов Сорохан запропонувала на черговій сесії внести до програми «Комфортне місто» положення про капітальний ремонт трьох вулиць – Лук’яненка, Хотинської та Галицький Шлях.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного осередку «Батьківщини».

«Знаю, що центральні вулиці Чернівців потребують ремонту – для приваблення туристів, задоволення естетичних смаків. Переконана, що насамперед ми маємо думати про ті місця та вулиці, що становлять загрозу для життя людей», – сказала «батьківщинівка».

Любов Сорохан нагадала, що цими трьома вулицями пересувається не лише великогабаритний транспорт, але й пішоходи, ними йдуть діти до школи. Саме там фіксуються численні аварії – зокрема й через значне пошкодження дорожнього полотна. Остання аварія трапилася в перший день нового року, загинуло 5 людей.

Після тривалої дискусії 31 депутат підтримав ініціативу Любові Сорохан. Міська рада готує звернення до Чернівецької облради з проханням виділити кошти на ремонт вулиць з обласного бюджету на основі співфінансування. Йдеться про суму в 53 млн грн.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова