«Батьківщинівці» на Буковині долучилися до подій державного значення

У виїзному засіданні Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, а також – у міжнародній конференції, на якій презентували спільну українсько-румунську стратегію щодо розбудови митно-прикордонної інфраструктури, взяли участь депутати Чернівецької облради від ВО «Батьківщина». Про це повідомив керівник обласної парторганізації та фракції «Батьківщина» в обласній раді Іван Мунтян на своїй сторінці у фейсбук.

 

У своєму виступі на засіданні Комітету Іван Мунтян, який добре знайомий з тематикою розбудови митно-прикордонної інфраструктури як колишній очільник Служби автомобільних доріг та ексголова обласної ради, висловив підтримку тим раціональним практичним діям, які створюють умови для вступу України в Євросоюз. «Батьківщинівець» нагадав, що робота над цими проєктами розпочиналася саме на місцях, і величезну роль у цьому зіграла тісна співпраця місцевого самоврядування прикордонних регіонів. Це були і проєкти «4 регіони для Європи», і «Єврорегіон «Верхній Прут», і будівництво під’їзних шляхів до контрольно-пропускних пунктів на кордоні України з Румунією. Як і чималі кошти, які заходили завдяки цим спільним проєктам у місцеві громади та комунальні заклади, зокрема, медичної сфери.

Наразі ж ідеться про будівництво також давно задуманого транспортного коридору через Україну від Бухаресту до Польщі і будівництво вузькоколійки, яка поєднає Чернівці з румунською Сучавою. Також до Генерального плану розвитку прикордонної інфраструктури на автомобільних пунктах перетину кордону увійшли шість пунктів пропуску через українсько-румунський кордон, які знаходяться на території Чернівецької області. Серед них – реконструкція за новими стандартами пропускного пункту в Білій Криниці.

«Завжди був переконаний, а минулого тижня в цьому переконалися й багато посадовців найвищого рівня: Буковина – це найсправжнісінька Європа, і наш шлях до Євросоюзу розпочинається саме з Чернівців!» – додав Іван Мунтян.

Пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова