Сергій Тарута: В Європі є чітке розуміння, що росія – загроза світового масштабу

Мав за честь у складі української делегації бути присутнім на з’їзді Європейської народної партії (ЄНП), що відбувся в Бухаресті. ЄНП – найбільша політична група в Європейському парламенті, яка об’єднує партії правого і центристського спрямування, зокрема, німецький Християнсько-демократичний союз (ХДС) і французьку партію «Республіканці» (Les Républicains).

На захід  прибули понад 2 000 делегатів із понад 40 країн світу, включаючи президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, президентку Європарламенту Роберту Мецолу, глав держав і урядів, президентів партій і єврокомісарів.

Одне з найважливіших рішень: підтримати Урсулу фон дер Ляєн щодо другого строку на посаді. Вона дуже емоційно висловилась у своєму виступі щодо України і вкотре запевнила, що єдиний можливий для Європи варіант – підтримка України.

Красномовним був Прем’єр Греції, який досі під враженням фактично замаху на нього та Президента Зеленського під час візиту в Одесу.

В Європі немає ніякої втоми від України, лише чітке розуміння, що росія – загроза світового масштабу. Маємо консолідувати політичні, воєнні зусилля та працювати ще потужніше.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 9 березня 2024 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова