У Чернівцях «батьківщинівці» підтримали організацію благодійного концерту

Благодійний концерт за участі народного артиста України Павла Дворського із синами В’ячеславом та Павлом, заслужених артистів Тоні Матвієнко і Дмитра Андрійця відбувся в Чернівцях. Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», команда буковинських партійців відвідала концерт, а голова обласного осередку і керівник фракції «Батьківщина» в обласній раді Іван Мунтян підтримав організацію концерту фінансово.

«Пісня часто підтримує у важкі хвилини, а у гарному виконанні відомих артистів – надихає, а коли це живий концерт для багатьох людей – то ще й об’єднує. Концерт, про який я згадую – благодійний, кошти від нього пішли на ЗСУ, і я вважав за честь підтримати цю шляхетну справу», – написав після концерту Іван Мунтян на своїй сторінці у фейсбук.

Для чернівчан і гостей міста співали народний артист України Павло Дворський із синами В’ячеславом та Павлом, заслужені артисти України Тоня Матвієнко та Дмитро Андрієць. Іван Мунтян подякував артистам за розраду і насолоду, а також своїм однопартійцям, які «два роки практично не покладаючи рук волонтерять, донатять, купують і ремонтують машини, плетуть сітки, збирають обладунки і все необхідне для бійців на передовій, відвозять, передають, приймають нові замовлення».

Під час концерту відбудеться благодійний аукціон, всі гроші з якого передали 126-й бригаді бійців мінометної батареї.

Пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова