На Буковині «батьківщинівець» звернувся до омбудсмена за захистом селян від правоохоронців

Голова фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Іван Мунтян на зустрічі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця з представниками обласної, місцевої влад, депутатами, керівниками держустанов, підприємств, організацій звернувся до омбудсмена за захистом земляків.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку ВО «Батьківщина», він розповів про дії правоохоронців стосовно мешканців с. Тереблече, які протестували проти стихійного сміттєзвалища.

«Підтримав зауваження омбудсмена про те, що ситуація з дотриманням прав людини в правоохоронних органах Чернівецької області доволі сумна – принаймні, була такою донедавна, до зміни керівництва. 160 заяв про побиття людей правоохоронцями – це чимало… – написав Іван Мунтян на своїй сторінці у фейсбуці. – Тим не менш до уже відомих омбудсменові фактів озвучив на загал ще один. Йдеться про проблему стихійного сміттєзвалища в с. Тереблече. Люди, які спробували відстояти своє право на чисте довкілля і зупинити несанкціоноване скидання сміття у своєму селі, викликали поліцію. А в результаті, були поліцейськими побиті, отримали сфабриковану на себе справу і притягнуті до суду невідомо за що… А все через змову з іншою, більш впливовою стороною конфлікту».

Іван Мунтян зауважив, що наразі, зі зміною керівництва обласного УМВС, відбуваються зміни на краще, а також висловив сподіваюся на реагування омбудсмена на описану ситуацію.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова