Офіцер-«батьківщинівець» з Буковини отримав нагороду

Почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі» ІІ ступеня нагородили депутата-«батьківщинівця» Сокирянської міської ради Віталія Бушовського.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецького обласного осередку ВО «Батьківщина».

Віталій Бушовський пішов до військкомату одразу після початку повномасштабного вторгнення. Від 19 березня уже в ЗСУ, у легендарній 36-й бригаді морської піхоти, яка виходила з Маріуполя…

Та попри те, що має що згадати, у розмові небагатослівний – каже, що не може багато розповідати, «щоб не завадити іншим людям працювати». Бо служить заступником комадира батареї у реактивному артилерійському дивізіоні, працює з тими полоненими, яких вдалося повернути, допомагає у відновленні документів і т. ін.: «Люди працюють, а ми – їхній тил, не можемо розказувати багато».

Лиш іноді дозволяє собі написати щось мотивуюче і бадьоре в мережі Фейсбук – для мами, сестри і племінниці, які чекають його вдома.

«Більше, аніж 7 місяців пройшло з того часу, як життя кожного справжнього українця змінилося назавжди. Воно вже ніколи не буде таким як раніше – ми інші, сильніші, безстрашніші та маємо незламну віру в святу перемогу. Жодні бомбові удари нас не зупинять, жодна погроза вже не страшна.

Кожен чітко має розуміти, якщо ворог лютує, то ми все робимо вірно.

«Давайте об’єднаємось і примножимо вдвічі, втричі, вчетверо наші здобутки в цій війні, задля перемоги добра над злом, світла над темрявою, майбутнього над минулим. Кожен на своєму місці має священний обов’язок та честь боронити свою Україну. Військовий, волонтер, службовець в тилу, бізнесмен – неважливо, лише спільні зусилля, лише перемога. За нас Бог, з нами Сила, з нами Віра, а значить будемо жити!!!!»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова