На Буковині партійці «Батьківщини» розпочали марафон допомоги потерпілим від повені

«Батьківщинівці» Буковини допомагають потерпілим від повені краянам ліквідувати наслідки стихії.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку ВО «Батьківщина», у найбільш постраждалих населених пунктах Новоселицького, Сторожинецького, Вижницького, Путильського районів, у передмісті Чернівців – мікрорайоні Ленківці – партійці допомагали технікою, доставляли продукти, разом із мешканцями будинків відчищали підтоплене житло і подвіря від намулу.

Керівники обласної та Чернівецької міської парторганізацій, депутати, активісти у суботу, 27 червня, допомогли самотній мешканці селища Ревне Кіцманського району. Вони також доставили селянам свіжий хліб, воду, цукор, крупи, борошно, випічку. Із хати та подвіря самотньої літньої жінки селища Ревне партійці вивезли понад 100 тачок намулу, відмили вікна і двері. Господиня дякувала за допомогу і розповідала, що її саму мало не забрала вода – показувала замулений одяг, у якому практично пішла під воду, коли вийшла з будинку…

«Сьогодні тут, де була велика вода, потрібна не лише матеріальна, але й фізична допомога, – сказав голова обласної «Батьківщини» Іван Мунтян. – Якщо у 2008-му уряд Юлії Тимошенко надав великі компенсації усім, хто зазнав збитків від повені, то очевидно, що сьогодні такого не буде. Ми мусимо допомагати один одному, подбати про тих, хто поруч і потребує допомоги».

Політик подякував усім, хто відгукнувся на людську біду, окрему подяку висловив активістам команди «Батьківщини». Він закликав усім мобілізуватися і допомогти постраждалим краянам, поки палюче сонце, яке прийшло на зміну дощам, не зацементувало намул.

Іван Мунтян також закликав на допомогу підприємців, усіх, хто може надати техніку, волонтерів, представників інших політичних сил. Особливе прохання висловив лісникам, бо не меншу шкоду, аніж стихійні вирубки лісів, приносить недбале прибирання території після будь-яких вирубок. Неприбране сміття – залишки деревини, колоди дерев, гілки – велика вода забирає і несе вниз, до річок. Колоди розбивають споруди, рвуть береги, розривають габіонні сітки.

На найближчі дні партійці «Батьківщини» вже домовилися про залучення в селище Ревне малої техніки (яка може зайти на подвіря) і великої (яка допомагатиме розчищати вулиці).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова