На Буковині депутатка від «Батьківщини» допомагає і переселенцям, і військовим

Депутатка Чернівецької облради Світлана Фочук допомагає і переселенцям, які приїхали в область, і військовим.

Про це повідомляє пресслужба обласної організації ВО «Батьківщина».

Світлана Фочук допомагає придбати все необхідне хлопцям, які вирушають на передову із рідної Кам’янської ОТГ.

Депутатка організовує з волонтерами відправку необхідних речей до місць, де ведуться бойові дії. Разом із волонтерським штабом, розташованим у школі села, збирає і пакує розгрузки, берці, каремати, спальники, турнікети і джгути… Як повідомляють військові-новобранці, вони переважно забезпечені харчами, але бракує військових обладунків.

Зараз шукаємо бронежилети і каски для хлопців, які з Кам’яної відправлені в зону бойових дій. Усього їх шестеро, але троє – сироти, їм точно нікому допомогти, окрім доброчинців, – розповідає Світлана Фочук.

Депутатка планує наступний сформований вантаж доставити на Рівненщину особисто. І хоч односельчан там усього шестеро, в підрозділі 40 бійців, тож ніхто з них не залишиться без буковинських гостинців.

Депутатка постійно долучається забезпеченням переселенців, яких прихистила Кам’янська громада, перебуває на постійному зв’язку з різними волонтерськими центрами, владними структурами, доставляє за потребами продукти чи речі потребуючим. І, звісно, постійно приймає вимушених втікачів від війни у себе вдома – кому потрібні відпочинок і лише одна ночівля, чи затриматися на довший період перед від’їздом далі, чи пошуком житла на тривалий період.

Депутатка зауважує, що в такому режимі зараз живе вся Україна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова