Буковинська «Батьківщина» закликає «Ощадбанк» не закривати відділення в малих селах

Чернівецька обласна рада підтримала депутатський запит голови фракції «Батьківщина» Альони Гливко до керівника обласного управління ВАТ «Ощадбанк» з пропозицією переглянути політику ліквідації сільських ощадкас.

Як повідомляє прес-служба регіонального партосередку, депутат від «Батьківщини» стала на захист сільських виборців-користувачів «Ощадбанку» й нагадала про функції державної установи, до яких відносять, окрім здобуття прибутків, це й соціальну місію.

«Вочевидь, банк закриває ті відділення, що є для нього збитковими, – каже Альона Гливко. – Однак користувачами таких відділень у селах є представники найменш соціально забезпечених верств населення, здебільшого люди похилого віку, котрі часто не мають можливості виїжджати за межі населеного пункту».

Депутат-«батьківщинівець» зазначає: пенсіонери скаржаться, що їх примусово перевели на отримання пенсій по банківських картках, хоча їм було значно зручніше отримувати гроші на пошті.

Альона Гливко в депутатському запиті просить знайти можливість відновити закрите відділення у с. Молодія Глибоцького району та переглянути політику ліквідації сільських ощадкас, або ж відновити можливість отримання пенсій у місцевих відділеннях пошти.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова