Депутатка з Буковини представила «Батьківщину» на європейській програмі молодих лідерів

Депутатка Чернівецької облради Оксана Пантелеймонова бере участь у програмі «Молоді лідери XXVIII» Інституту Роберта Шумана (RSI), за підтримки фондів Едуардо Фрея та Конрада Аденауера.

Про це повідомляє пресслужба обласного осередку «Батьківщини».

До програми долучений 21 учасник з 8 країн, який пояснює, чому обрав саме цю політичну силу і як вона зараз діє в суспільстві.

Перший модуль курсу відбувався в Будапешті, навчання проводили відомі європейські діячі: радник з європейських справ МВС Нідерландів, член Фонду Едуардо Фрея Барт ван Хорк, член Європейського економічного та соціального комітету Кінга Джу, президент і співзасновник V4SDG Visegrad for Sustainability Андрас Волом, консультантка Маріанна Альхайбе, радниця з питань сталого розвитку та зеленої угоди Європейської народної партії Єва Патрашкова.

Курс організовано для молодих політиків, які прагнуть стати майбутніми лідерами в країнах Східної та Південно-східної Європи.

Депутатка Чернівецької обласної ради Оксана Пантелеймонова за освітою – магістр політології. Та й політичного досвіду в неї чимало – 10 років членства в партії ВО «Батьківщина», понад шість років працює заступницею голови обласної парторганізації з питань координації роботи депутатських фракцій та агітаційно-пропагандистської роботи.

Через неї, координаторки агітроботи в області, пройшли сім виборчих кампаній: три парламентські (2012 та 2014 рр.), дві президентські (2014 і 2019 рр.) і дві – з місцевих виборів (2015 і 2020 рр.). На останніх вона й сама увійшла до складу обласного органу самоврядування. Депутатка вважає, що цього недостатньо, адже, щоби впливати на політичні процеси, треба їх глибоко розуміти.

Від участі у програмі вона очікує напрацювання спільних проєктів з метою розвитку місцевих територій, громадянського суспільства, розширення напрямків співпраці.

«Такі події – це налагодження тісної системи взаємодії та співробітництва з іноземними партнерами, як результат – можливість залучення до глибшої інтеграції. Це активний обмін досвідом задля розширення можливостей імплементації здобутих знань для взаємодії на місцевому та національному рівні», – каже депутатка і додає, що «ЄС – це жива і дуже суперечлива конструкція, всередині якої постійно гудять політичні процеси. Та всіх нас об’єднують загальні демократичні християнські цінності, адже більшість членів ЄС пов’язані спільною історією».

Оксана Пантелеймонова переконана, що політична освіта має давати людині орієнтири — сприяти усвідомленню нею власних інтересів, пошуку шляхів їх прийнятної реалізації та впливу на існуючу політичну ситуацію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова