Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» відправили на Схід чергову допомогу

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» відправили черговий вантаж смаколиків та необхідних побутових речей для бійців на Схід України.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації, зібраний волонтерами вантаж транспортує на Схід священик-капелан, настоятель греко-католицького храму Святого Антонія та Різдва Пресвятої Богородиці отець Василь Гасинець.

«Завантажили по 9 кг сосисок та грудинки, надані підприємством «Колос», відправили закрутки-соління, свіжі калачі, 6 відер бринзи в розсолі. Накрутили голубців, наліпили два види вареників – з м’ясом та картоплею. Приміщення для готування, як завжди, надала хазяйка кафе «Панацея» Родіка Возна, за що ми всі їй щиро вдячні. У четвер готуємо новий вантаж для відправки», – розповідає активістка Лідія Гаїна.

Окрім харчів, волонтери відправили бійцям 400 пар теплих шкарпеток, міцні черевики, військовий кожух на овчині, теплі светри, рукавиці.

Кожна з жінок-волонтерок, попри те, що не належить ані до заможних, ані до молодих і здорових, декілька разів на тиждень знаходить час і сили, аби готувати для бійців – тих, хто на фронті та тих, хто проходить лікування й реабілітацію у кризовому центрі Чернівецької обласної лікарні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова