Чернівецька «Батьківщина» вітала школярів із Днем знань по всій Буковині

«Батьківщинівці» Буковини вітали школярів з Першовереснем корисними подарунками.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку, керівник фракції «Батьківщина» в облраді Альона Гливко відсвяткувала День знань разом із колективом школи, якій посприяла в заміні вікон, депутат Андрій Маковей – з вихованцями центру реабілітації дітей з інвалідністю, а лідер буковинських «батьківщинівців», голова облради Іван Мунтян – зі школою, заснованою 180 років тому.

Альона Гливко відвідала в День знань Нижньосинівецьку школу Тереблечанської об’єднаної громади. Минулоріч завдяки депутатським запитам, зверненням та виступам на телебаченні голови фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Альони Гливко вдалося домогтися виділення коштів на заміну старих вікон третього поверху цієї школи, де учні взимку змушені були навчатися у верхньому одязі.

4

Скориставшись нагодою, депутат вручила почесні грамоти облради за сумлінну працю, високу професійну майстерність та значний внесок у навчання та виховання молодого покоління директору школи Олені Панчук, завучу Ользі Лерці та вчителю фізики Валентині Сташеску.

Депутат-«батьківщинівець» Чернівецької облради Андрій Маковей на Першовересень подарував кіцманському реабілітаційному центру дітей з інвалідністю «Дзвіночок» апаратуру для музичних занять. Послугами центру «Дзвіночок» у м. Кіцмань користуються 35 родин, де виховуються особливі дітки.

1.1

Очільник Чернівецької обласної «Батьківщини», голова облради Іван Мунтян на святі першого дзвоника у Молодійській загальноосвітній школі, заснованій майже 180 років тому на Глибоччині, передав футбольній, волейбольній та баскетбольній командам набори ігрових м’ячів. Найсумлінніших учнів він відзначив похвальними листами, а кращих педагогів школи – почесними грамотами обласної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова