Чернівецька «Батьківщина» підтримує аматорську волейбольну команду

Десятирічна підтримка чернівецькими «батьківщинівцями» волейбольного клубу «Садгора» увінчалася гідним результатом – клуб став володарем кубка Чернівецької області з волейболу.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», такого високого результату команда досягла вперше за багаторічну історію буковинського волейболу.

Команда, яку підтримує «Батьківщина» й у складі якої є партійці, розпочала постійні тренування й ігри 10 років тому. За сприяння місцевої «Батьківщини» також проводилися різноманітні турніри, відкриті кубки Садгори.

«Велика роль учителів фізкультури наших садгірських шкіл і ліцею в підготовці спортсменів місцевого й регіонального рівнів, – каже депутат Чернівецької міськради від «Батьківщини» Юрій Бурега. – Особливо учителя школи №38 Михайла Остафійчука та великого любителя спорту Дмитра Димчука. На таких ентузіастах і тримається масовий спорт в Україні».

За словами партійця, «Батьківщина» бере участь в облаштуванні спортивних майданчиків у Чернівцях, щоб якомога більше молоді залучити до здорового способу життя.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова