Буковинські «батьківщинівці» закликають відновити роботу контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Румунією

Фракція «Батьківщина» Чернівецької обласної ради ініціювала звернення до Кабміну і Держмитслужби щодо відкриття міжнародних пунктів пропуску на території області.

У зверненні депутати висловили занепокоєння ситуацією, яка склалася з фінансуванням будівництва, реконструкції, капітального ремонту пунктів пропуску на кордоні Румунія-Україна, повідомляє пресслужба обласного осередку партії ВО «Батьківщина».

Більшість КПП на кордоні з Румунією в Чернівецькій області не функціонують від 2010 року: на 234,5 кілометрах державного кордону з Румунією, що проходить територією області, наразі функціонує лише один пункт пропуску з шести.

«Такий стан речей негативно позначається на двосторонніх соціально-економічних, культурних, гуманітарних зв’язках, створює численні незручності як для жителів прикордонних районів нашої області, так і для наших румунських сусідів, які давно виконали взяті на себе зобов’язання щодо створення відповідної інфраструктури з боку Румунії», – йдеться у зверненні. 

Депутати Чернівецької обласної ради вважають, що аідновлення пунктів пропуску «Вікову де СусКрасноїльськ», «Раковець-Дяківці», «КлімеуцьБілаКриниця», «Ульма – Руська», «Ізвоареле-Сучевей-Шепіт» може значно полегшити трафік через пункт пропуску Сірет-Порубне.

«Враховуючи всі ці аспекти, а також неодноразові звернення жителів Сучавського повіту та Чернівецької області, просимо Вас, вжити всіх необхідних заходів для вирішення проблем щодо покращення ситуації на кордоні та відкриття контрольно-пропускних пунктів», – наголошують депутати.

Звернення підтримане на сесії більшістю голосів депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова