Буковинські «батьківщинівці» вшанували Кобзаря

У 205-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка активісти Чернівецької обласної «Батьківщини» на чолі з Іваном Мунтяном зібралися біля пам’ятника Кобзареві у райцентрі Сторожинець.

Про це повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Партійці вклонилися Тарасові Шевченку й поклали квіти до підніжжя монумента. «Батьківщинівці» також згадали історію створення пам’ятника в Сторожинці. Роботи розпочалися в червні 2014-го, а урочисто відкрили пам’ятник у такі ж святкові березневі дні 2015-го. Посильну допомогу в створенні та встановленні скульптури надали представники «Батьківщини».

Автор монумента – відомий чернівецький скульптор Іван Салевич, який втілив Кобзаря у бронзі. Голова Сторожинецької районної «Батьківщини» Катерина Гуцуляк наголосила, що автор відійшов від усталеної традиції і зобразив Кобзаря молодим і в супроводі Музи. Саме на цьому наполягали активні представники громади, серед яких і «батьківщинівці». Згодом партійці долучилися до встановлення пам’ятника – надали транспорт та спонсорські кошти, допомогли облаштувати сквер, де постав монумент.

Відзначивши незмінну актуальність творчості Кобзаря, партійці вшанували річницю від дня його народження декламуванням «Заповіту», виконанням Державного гімну і патріотичних пісень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова