Альона Шкрум: Переможець майбутніх виборів мусить серйозно піднімати економіку

Народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум, перебуваючи з робочим візитом у Чернівецькій області, заявила, що переможець майбутніх виборів мусить «серйозно піднімати економіку».

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку «Батьківщини», про це політик сказала в ефірі одного з чернівецьких телеканалів.

«Маємо сировинну економіку, коли ми майже нічого не виробляємо, і бідність населення (у якого немає грошей піднімати економіку, а все йде на оплату комунальних послуг за завищеними тарифами, на продукти і трохи на медицину). Це обов’язково має бути змінено», – сказала депутат.

Альона Шкрум, вражена жахливими дорогами гірських районів Буковини, зазначила, що без розвинутої інфраструктури не працюватимуть реформи і не зайдуть жодні інвестиції.

«Спілкування з очевидцями руйнівної повені 2008-го року підтвердило, що відновлення інфраструктури може бути швидким і якісним, варто лише мати для цього бажання й політичну волю. Саме про це свідчили темпи, якими тодішній уряд під керівництвом Юлії Тимошенко відновлював зруйновані стихією дороги і мости на Буковині. До того ж і планові об’єкти не припиняли будувати – Чернівецьку об’їзну, яка досі є найкращою дорогою Чернівців, зводили за прем’єрства Тимошенко і відкрили ще 2010-го», – зазначила депутат.

Серед пріоритетних завдань нового Президента політик назвала реформу судової системи та боротьбу з корупцією. На її переконання, прозорість дій влади – це лише перший крок до успіху, а другим має стати належна відповідальність за те, що викрито внаслідок цієї прозорості.

Для цього повинні працювати закони, однакові для всіх, а суд має бути незалежним.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова