У Чернівцях півсотні буковинців одночасно читали вірш Тараса Шевченка

З ініціативи молодіжної організації «Батьківщина молода» у Чернівцях близько півсотні буковинців водночас читали вірш «В казематі» («Мені однаково, чи буду…») у 203-й день народження Тараса Шевченка.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», таким чином молодь долучилася до міжнародного флешмобу #GlobalShevchenko.

Флешмоб полягав у одночасному читанні вірша в різних містах і навіть країнах, а також у тому, аби продемонструвати пам’ятники, споруджені Великому Кобзареві.

«Саме тому наша акція відбулася у Чернівцях біля пам’ятника Шевченкові, створеного українськими скульпторами Миколою Лисаківським та Петром Лемським», – каже активістка Еріка Русінко.

8

У столиці Буковини до акції долучилися студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, молодь Національного корпусу, Буковинського корпусу, громадської організації «Студентська свобода», маленькі чернівчани-дитсадківці.

Твір «В казематі» чернівчани читали одночасно з шанувальниками творчості Кобзаря у Ризі, Буенос-Айресі, Баку, Варшаві, Празі, Софії, Одесі, Маріуполі, Луцьку, Івано-Франківську та багатьох інших містах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова