На Буковині депутат від «Батьківщини» відвідала півсотні самотніх та хворих селян

Голова фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Альона Гливко провела виїзні прийоми громадян у селах округу, де здобула перемогу на виборах.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», депутат перед Великоднем відвідала найнужденніших – самотніх, пенсіонерів, інвалідів, одиноких матерів, паралізованих та хворих.

1

Альона Гливко провела виїзні прийоми в селах Молодія, Стерче, Тереблече, Горбівці, Верхні та Нижні Синівці, Турятка та Поляна, надала людям для ознайомлення річний звіт про депутатську діяльність. Вона також подбала про передвеликодні смаколики: кожному співрозмовнику презентувала солодку пасочку до свята.

«Багато з цих людей мають за компанію лише домашніх тварин, та ще інколи до них заходять соцпрацівники сільради чи сусіди, – каже представниця «Батьківщини». – Хоча й зубожілі матеріально, люди все ж найбільш цінують живе людське спілкування та щиру увагу до них».

Депутат відвідала у дев’яти населених пунктах півсотні селян, серед яких – багатодітна родина з п’ятьма дітками; юний сирота, яким опікується старенький дідусь; самотній літній чоловік; малозабезпечена жінка.

Альона Гливко каже, що багато виборців за півтора року вже стали їй майже родиною, тому навідується до них, як до рідних.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова