Чернівецькі партійці допомогли місцевим аматорам організувати концерт

Депутати-«батьківщинівці» Чернівецької міськради разом з партійними активістами допомогли центрові культури «Садгора» влаштувати звітний концерт для містян.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина», у концерті взяли участь як юні вихованці центру, так і досвідчені артисти.

4

«На звітний концерт культурно-мистецького центру «Садгора» прийшло стільки людей, що якби зала була удвічі більшою, то й вона не змогла б вмістити всіх охочих, – розповідає депутат міськради від «Батьківщини» Юрій Бурега. – Левова частка глядачів – це батьки та родичі дітей, які й були головними дійовими особами свята».

За словами депутата, народний хор «Садгоряни», у якому виступають досвідчені артисти, назвати аматорами язик не повертається.

«Упродовж багатьох років (до складу хору входять співаки, яким уже виповнилося 70 років) вони несуть гарне й красиве слово, приємну та дзвінку пісню, запальну музику й усе, що ми називаємо українською культурою, нашою буковинською самобутністю», – сказав Юрій Бурега.

Він подякував за допомогу в організації свята новопризначеному директорові КМЦ «Садгора» Сергієві Карпі, всьому колективу центру, начальнику управління культури Чернівецької міськради Юлії Сафтенко, колегам-депутатам Василеві Осачуку та «батьківщинівцю» Валерію Казиміровичу, спонсорам-«батьківщинівцям Василеві Храпку та Ользі Гакман.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова