Буковинська «Батьківщина молода» обрала нового керівника

Делегати конференції буковинського осередку «Батьківщини молодої» обрали новим керівником організації активістку Еріку Русінко.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина», у конференції взяли участь 27 делегатів і запрошені гості. На конференції також обрали бюро та контрольно-ревізійну комісію.

«Переконана, що кожен з вас – спілкуючись, обмінюючись досвідом, порадами, взаємно підтримуючи одне одного – може досягнути значно більшого, ніж якби він торував цей шлях наодинці», – сказала новообрана голова «Батьківщини молодої» на Буковині, звертаючись до колег.

6

Еріка Русінко тривалий час виконувала обов’язки керівника «молодіжки», завоювала повагу й авторитет у колег. Окрім здобутої вищої освіти за спеціальністю «видавничо-поліграфічна справа», 2016-го року пройшла в Києві навчання в Школі європейського політика за підтримки фонду Конрада Аденауера.

Серед планів з розбудови організації, які Еріка представила у своєму виступі, – розширення мережі первинних осередків, налагодження дружніх стосунків з іншими громадськими організаціями краю та міжнародними структурами, всебічне сприяння проявам активності кожного учасника «молодіжки».

У роботі конференції взяли участь лідер буковинських «батьківщинівців» Іван Мунтян і перший заступник голови громадської організації «Батьківщина молода» Сергій Воронов.

«Я радий, що ми маємо таку достойну зміну, – сказав Іван Мунтян. – Вірю в їхній потенціал!»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова