Вибори російського президента в АР Крим є нелегітимними, – Сергій Євтушок

«Батьківщина» вимагає від парламенту відреагувати на проведення виборів президента Росії в АР Крим.

Про це повідомив в ефірі телеканалу «NewsOne» народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Ми чітко розуміємо, що вибори президента Росії в АР Крим є нікчемними та нелегітимними. Ми вимагаємо від Верховної Ради відреагувати на цю ситуацію», – зазначив політик і додав, що «Батьківщина» підтримує проект Постанови про Заяву ВРУ щодо  невизнання Україною легітимності виборів президента РФ, їх результатів, правових наслідків та, відповідно, актів нелегітимно обраної на цю посаду особи (№8153).

Водночас, народний депутат висловив обурення діями президента Порошенка щодо ситуації у АР Крим.

«Чому сьогодні українські підприємства у Криму торгують титаном? Чому низка інших українських підприємств перереєструвались і платять податки в казну РФ? І добре себе там почувають. Чому досі триває торгівля з країною-агресором і не розриваються дипломатичні відносини?» – обурився Сергій Євтушок.

Він навів приклад Великобританії, яка, як міцна країна, досить швидко та чітко реагує на найменші посягання на її інтереси.

«Великобританія видворяє з країни 23 російських дипломати через отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля», – нагадав він.

Окрім того, на переконання Євтушка, Україна має суттєво розширити список осіб та компаній, щодо яких мають бути застосовані санкції.

«Сьогодні влада демонструє подвійні стандарти», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова