Сергій Євтушок: Дипломатичні стосунки з Іраном треба було розірвати ще на початку повномасштабного вторгнення

Рішення Верховної Ради України накласти на Іран санкції терміном на 50 років потрібно було прийняти давно. І так само давно треба було розірвати з ним дипломатичні стосунки.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок в ефірі телеканалу «Прямий».

«Адже всі прекрасно знали, що саме ця країна постачає росії дрони-камікадзе, якими майже щодня обстрілюють Україну. Ось і днями, як повідомляли ЗМІ, на «болота» прийшла чергова партія «шахедів» з Ірану. Виникає також запитання, чому Україна досі не наклала санкції на росію на 50 років і повністю не розірвала з нею торговельні відносини?» – обурився Сергій Євтушок.

Водночас політик зауважив, що після запровадження санкцій відкритим залишається питання компенсацій з боку Ірану за збитий у січні 2020 року літак.

«Відкритим лишається тепер, після запровадження санкцій, і питання про компенсації Ірану за збитий у січні 2020-го року український літак компанії МАУ. Адже їх Тегеран досі не виплатив. І тепер вже навряд чи виплатить. Тож їх не отримають і родичі одинадцяти, загиблих тоді на борту українців», – застеріг Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова