Сергій Євтушок: Війна триватиме доти, доки Порошенко та його оточення зароблятимуть на крові

Народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок закликав парламент і силові структури долучитися до створення Тимчасової слідчої комісії, яка має розслідувати корупцію Порошенка в оборонній галузі.

Коментуючи резонансне журналістське розслідування, яке засвідчило, що президент та його оточення через «Ленінську кузню» Порошенка контрабандно завозили з Росії запасні частини для українських оборонних заводів, політик обурився: «Як може закінчитися війна, коли президент заробляє на крові! Як ми можемо бути членами НАТО, якщо в армії процвітає мегакорупція!»

«Парламент має дати чітку оцінку таким діям, коли найвищі посадові особи держави заробляють мільярдні статки на крові», – переконаний народний депутат від «Батьківщини».

Він також вважає за необхідне, щоб Комітет ВРУ з питань національної безпеки і оборони зібрався на екстрене засідання та дав свої висновки щодо ситуації.

Нагадаємо, партія «Батьківщина» розпочинає у Верховній Раді збір підписів за імпічмент президента та ініціює створення Тимчасової слідчої комісії, яка має розслідувати корупцію Порошенка в оборонній галузі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова