Сергій Євтушок: Юлія Тимошенко готова домовлятися з МВФ про зниження ціни на газ

Юлія Тимошенко готова проводити переговори з Міжнародним валютним фондом і домовлятися про нову програму фінансування, яка передбачатиме зниження ціни на газ для населення.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок, коментуючи Мюнхенську зустріч Юлії Тимошенко та Директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард.

Як зауважив політик, продовжувати співпрацю з Фондом вкрай необхідно. Проте треба враховувати українські реалії: стан економіки, рівень життя українців, який суттєво знизився, ціни на газ, які чинна влада на цьому тлі ще й підвищує.

«Ми відчуваємо, що МВФ готовий вести перемовини. Але нові умови співробітництва з Україною повинні передбачати зниження ціни на газ для населення. Адже неприйнятною є ситуація, коли пенсії та зарплати українців нижчі за вартість газу у платіжках», – обурився політик.

Нагадаємо, у межах участі у заходах Мюнхенської безпекової конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Крістін Лагард.

Юлія Тимошенко наголосила на «необхідності продовження співпраці з Фондом з урахуванням реальної ситуації в економіці та соціальній сфері, щоб питання макрофінансової стабільності та соціальної згуртованості, рівня життя українських громадян були збалансовані, а не в конфлікті».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова