«Батьківщина Молода» завершила V Київську «Школу політичного успіху»

У четвер, 15 грудня, відбулось закриття та вручення дипломів випускникам V Київської «Школи політичного успіху», яку організувала Київська міська організація «Батьківщини Молодої».

Цьогорічна «Школа політичного успіху» тривала з жовтня по грудень. Участь у навчанні взяли понад 80 молодих людей з Києва, Київської та Сумської областей.

«Зацікавленість політичними процесами у країні з боку молоді зростає. Ми зі свого боку маємо дати молодим людям можливість отримувати фахові знання, необхідні для успішної політичної чи громадської діяльності. Тому «Батьківщина Молода» не зупиняється – вже наступного року ми плануємо започаткувати Школу у більшості областях України», – зазначив голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський.

За словами голови Київського міського осередку «Батьківщини Молодої» Олексія Захарченка, під час цьогорічної Школи молоді люди здобули не лише теоретичні, а й практичні знання. Зокрема, учасники розробили програму та передвиборчу агітацію різних за ідеологіями партій, взяли участь у виборах президента та парламенту, сформували коаліцію, призначили уряд.

IMG_7124IMG_7122IMG_7123IMG_7125IMG_7080IMG_7121

«Серед спікерів були народні депутати України, провідні журналісти, відомі історики та політологи, громадські діячі, відомі експерти», – розповів Олексій Захарченко.

Під час навчання у V Київській «Школі політичного успіху» відбулися лекції, тренінги, дискусії на теми: «Цінності в політичній діяльності», «Малий та середній бізнес в Україні. Можливості для молоді», «Децентралізація: виклики для місцевого самоврядування України», «Сучасний стан зовнішньої політики України», «Молодіжна політика в Україні», «Політичні ідеології», «Позиціонування в соціальних мережах», «Публічні конфлікти» та ін.

Нагадаємо, що «Школа політичного успіху» – традиційний захід «Батьківщини Молодої», який проводиться четвертий рік поспіль для лідерів студентського та молодіжного середовища.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова