«Батьківщина Молода» провела XI «Школу політичного успіху»

У вівторок, 3 грудня, відбулось закриття XI Київської «Школи політичного успіху» та вручення дипломів її випускникам.

За словами очільника «Батьківщини Молодої» Сергія Митрофанського, «Школа політичного успіху» об’єднує свідому й патріотичну українську молодь та дає їй можливість отримати необхідні знання, перейняти досвід успішних політиків, громадських діячів, експертів.

«Знання, які дає «Школа політичного успіху», неодмінно допоможуть політикам-початківцям більш впевнено почуватися на старті політичної кар’єри. Однак, ШПУ – це не лише теорія, а й шанс долучитися до реальної політики. Після завершення навчання слухачі Школи проходять практику в органах місцевого самоврядування, Верховній Раді України. Навіть більше, кращі випускники наших шкіл у різних містах України мають можливість стати кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» або помічниками депутатів на різних рівнях», – розповів Сергій Митрофанський.

Цьогорічна «Школа політичного успіху» тривала з жовтня по грудень. Дипломи про її закінчення отримали 45 учасників, з них – 30 з відзнакою.

Навчальна програма XI «Школи політичного успіху» включала лекції, дискусії та тренінги з народними депутатами України, відомими політтехнологами, журналістами, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування, а також практичні заняття з координації роботи партій, ведення виборчої кампанії та моделювання роботи парламенту.

Нагадаємо, що «Школа політичного успіху» – традиційний освітній захід «Батьківщини Молодої», який проводиться для молодіжних лідерів у різних містах України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова