«Батьківщина Молода» відкрила в Києві XІ «Школу політичного успіху»

У вівторок, 1 жовтня, відбулось відкриття XІ «Школи політичного успіху», яку Київська міська організація ГО «Батьківщина Молода» традиційно проводить для лідерів студентського та молодіжного середовища.

Слухачами стали 65 активних молодих людей, які подали заявку на навчання та пройшли конкурсний відбір на основі резюме та есе.

На відкритті Школи слухачів привітали голова «Батьківщини Молодої», заступник голови партії ВО «Батьківщина» Сергій Митрофанський, заступник голови партії ВО «Батьківщина», народний депутат, 1-й заступник голови бюджетного комітету Верховної ради України 9-го скликання Іван Крулько, голова Київської міської «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко.

«Одним з основних завдань, які ми ставили перед собою ще коли створювали першу таку Школу, – це створити для молодих людей, яким цікаво дізнатись, що таке політика, які є інструменти та політичні процеси, щоб вони могли в цих стінах отримати на це все відповідь. І вже потім, опираючись на ці знання, для себе ухвалити рішення, чи хочуть вони цим професійно займатись», – зазначив Сергій Митрофанський.

Навчання триватиме 2 місяці та включатиме лекції, дискусії та тренінги з народними депутатами України, відомими політтехнологами, журналістами, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування, а також практичні заняття з координації роботи партій, ведення виборчої кампанії та моделювання роботи парламенту.

«Всі ми хочемо жити в успішній та заможній Україні, а це значною мірою залежить від професійності політиків. Бо політик – це така сама професія, як лікар чи юрист, яка стосується доль людей і країни, а тому потребує знань у багатьох галузях», –  сказав Іван Крулько.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова