Іван Крулько: Жодних рішень про молодь не буде ухвалюватися без молоді

Молодь нарешті буде залучена в усі державотворчі процеси, сама вироблятиме рішення, які стосуються молоді, як це відбувається в усіх країнах ЄС, а також фінансуватиметься з Українського молодіжного фонду, а не за залишковим принципом, як це було раніше.

На цьому наголосив народний депутат, заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду у другому читанні законопроєкту №3718. За документ проголосував  321 народний обранець.

За словами парламентарія, законопроєкт №3718 змінює підходи до молодіжної політики. Зокрема, він передбачає інституційну підтримку з боку держави молодіжних організацій, а також створення Українського молодіжного фонду на реалізацію молодіжних ініціатив, що наповнюватиметься не лише з держбюджету, а й з грантів міжнародних і національних інституцій, добровільних пожертв тощо.

«Нарешті молодіжні ініціативи зможуть знайти підтримку, будуть відбуватись програми молодіжних обмінів, а фінансування молодіжної політики у перспективі буде збільшене у десятки разів», – спрогнозував Іван Крулько.

«Це те, що потрібно, щоб молодь повірила в свою країну, в себе і не думала, що треба виїжджати за кордон, а залишалась тут. І щоб молодь, яка виїхала, поверталась в Україну, щоб тут себе розвивати і реалізовувати. Це ключове! Бо якщо ми не будемо повертатись обличчям до молоді, то не зможемо побудувати європейську державу, яка здатна економічно розвиватись і де превалюватимуть новітні технології», – резюмував він.

Підсумовуючи, народний депутат подякував усім фракціям за консолідовану позицію по закону, прийняття якого молодіжна спільнота України чекала понад 20 років, а також командам «Батьківщини» і «Батьківщини молодої», що були ініціаторами першого законопроєкту у парламенті на цю тему ще понад 5 років тому. А також висловив сподівання, що закон швидко буде підписаний президентом, аби молодь могла якнайшвидше почати реалізовувати свої ініціативи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова