У Києві створено нові районні осередки «Батьківщини Молодої»

У столиці цього року вже створено сім нових самостійних районних осередків Київської міської організації «Батьківщина Молода».

Про це повідомив очільник столичної «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко, надаючи звіт про діяльність ГО у першому півріччі 2017-го року.

За його словами, це дозволило збільшити присутність громадської організації в районах, проводити роботу якісніше.

Звіт київ 2017

«Тепер заходи «Батьківщини Молодої» охоплюють майже усе місто. Прикладом цього стало привітання із Великоднем від столичних осередків для жителів своїх районів. Святкові подарунки отримали близько 600 киян», – нагадав Захарченко.

Також протягом першого півріччя цього року активісти «Батьківщини Молодої» Києва двічі представляли організацію на міжнародних заходах, організували та взяли участь у 79-ти заходах, зокрема, у Марші солідарності з кримськотатарським народом, провели «Школу політичного успіху», серію інтелектуальних бізнес-ігор «Cash Flow» із студентами київських вишів та два міжнародні флешмоби.

Звіт київ 2017 1

«До міжнародної акції «United Ukraine» нам вдалось залучити представників із понад 50-ти країн світу, а за організацію «Global Shevchenko» ми отримали гран-прі в міжнародному проекті-конкурсі «Тарас Шевченко єднає народи», – підбив підсумки голова столичної «молодіжки».

Також за ініціативи Київського міського осередку «Батьківщини Молодої» спільно із партнерами було проведено благодійну акцію «Здай кров – подаруй життя дитині», у якій взяли участь близько 50 донорів.

Читайте також:
До Дня Конституції «Батьківщина Молода» на Одещині розгорнула прапор-велетень

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова