«Батьківщина Молода» взяла участь у Марші на підтримку кримськотатарського народу

26 лютого активісти Київської міської організації «Батьківщина Молода» взяли участь у Марші солідарності з кримськотатарським народом, який пройшов у Києві. Марш був присвячений Дню кримськотатарського спротиву російській окупації та відбувся під гаслом «Крим – це Україна».

Хода почалася на алеї Героїв Небесної сотні. Через вул. Інститутську до Шовковичної колона рушила по вул. Грушевського до Європейської площі та Майдану Незалежності, де розпочався мітинг.

«Три роки тому кримські татари сміливо висловили свою позицію та заявили на весь світ, що Крим – це українська територія. Після цього вони зазнали великих репресій, катувань та знущань з боку окупаційної російської влади. Та вони не зламались і до сьогоднішнього дня боряться за свої права та український Крим. Українці мають бути солідарними із кримськими татарами, бо тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти бажаного результату», – зауважив голова Київської міської організації Олексій Захарченко.

За словами Юлії Ганюк, заступника голови Київської міської організації «Батьківщини Молодої», цьогоріч у Марші взяли участь не лише кримські татари, а й велика кількість солідарних з ними українців, російських опозиціонерів, що емігрували з Росії та представників інших національностей.

«Присутність на марші не тільки кримських татар свідчить про те, що окупація Криму – це проблема не окремого народу, а спільний біль усієї країни», – наголосила активіста «Батьківщини Молодої».

Нагадаємо, 26 лютого 2014 року біля будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим відбувся багатотисячний мітинг кримськотатарських активістів на підтримку територіальної цілісності України, яким протистояли прибічники входження півострова до складу Росії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова