«Батьківщина Молода» отримала Гран-прі за флешмоб «Global Shevchenko»

«Батьківщина Молода» отримала Гран-прі 2-го Міжнародного конкурсу-проекту «Тарас Шевченко – єднає народи» – за організацію флешмобу «Global Shevchenko».

Вручення нагороди відбулося учора, 15 червня, під час прес-конференції в Києві, її отримав голова Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко.

За його словами, організатори флешмобу– ГО «Батьківщина Молода» та «Ukrainians» – намагались знайти креативний підхід до флешмобу, аби у ньому взяли участь якомога більше людей, а особливо молоді.

медаль

«Нам вдалось залучити до флешмобу «Global Shevchenko» понад 3500 учасників із 27 країн світу та 132 населених пунктів України, які продемонстрували пам’ятники, встановлені Шевченкові в Україні та по всьому світу. Під час фінальної акції сотні учасників одночасно зачитали вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду…). І це стало рекордним одночасним декламуванням твору Шевченка. Приємно, що велика й важлива справа не залишилась непоміченою», – сказав Олексій Захарченко.

гранпрі

Як відомо, 9 березня, у день народження Великого Кобзаря, у парку ім. Тараса Шевченка «Батьківщина Молода» провела акцію «Global Shevchenko».

Цей захід став фінальним етапом міжнародного флешмобу, який організували ГО «Батьківщина Молода» та «Ukrainians» для того, щоб вшанувати пам’ять Великого Поета і продемонструвати пам’ятники, встановлені Шевченкові в Україні та по всьому світу.

Нагадаємо, 2-ий Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» проводиться Міжнародною лігою «Матері і сестри – молоді України» за сприяння Міністерства культури України, Національної Ради жінок України, Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, Національного музею Тараса Шевченка, Товариства «Знання» України.

Метою цього конкурсу є вияв культурної дипломатії, входження України у світовий інформаційний простір, зміцнення культурологічних зв’язків та поглиблення взаєморозуміння між громадянами України і представниками міжнародної спільноти, гуртування та розширення кола представників різних національностей, які відчувають велику правду Шевченкового слова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова