Сергій Євтушок: Закон про місцеве самоврядування має допомагати міському голові, а не блокувати його роботу

Народний депутат Сергій Євтушок від фракції «Батьківщина» під час виступу в залі ВР закликав не голосувати за ганебну норму в Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування», яка встановлює, що внесення міським головою кандидатури на посаду його заступника здійснюється виключно за результатом проведеного конкурсу.

«Нашою спільною перемогою було ухвалення в стінах цього парламенту Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування». Багато службовців, які працюють саме в цій владі, владі органів місцевого самоврядування, дуже чекали на цей законопроект, – заявив народний депутат. – Насправді, ми тішилися з того, що ми його тут ухвалили, але потім президентом було внесено правки і закон було направлено вкотре до парламенту».

Сергій Євтушок зазначив, що з деякими правками депутати фракції можуть погодитися, але не з тими правками президента, які встановлюють, що внесення міським головою кандидатури на посаду його заступника здійснюється виключно за результатом конкурсу, порядок проведення якого затверджуватиметься міською радою.

«Хто не відчув, працюючи у міській раді, що таке орган, який має допомагати міському голові, а не блокувати його роботу, той не зрозуміє, що це за поправка. Тому фракція «Батьківщина» буде підтримувати цей законопроект за виключенням цієї правки», – наголосив народний депутат.

Сергій Євтушок, народний депутат від «Батьківщини», Uainfo.org, 3 квітня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова