Сергій Євтушок: Тарифна політика влади – неприпустима

Підвищувати ціни на газ на тлі зниження реальних доходів українців, коли мільйон громадян щороку виїжджає за кордон у пошуках роботи і кращого життя, – неприпустимо.

Про це заявив в ефірі телеканалу «НАШ» народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

Він нагадав, що тарифи зростуть з травня – на 15%, а наприкінці року – ще на 25%.

«Люди і так не можуть нормально жити та працювати в країні, де на них тиснуть і оббирають через такі високі тарифи. Їх просто виштовхують шукати доброї долі за кордон», – обурився політик.

Сергій Євтушок переконаний, дії чинної влади призвели до ситуації, коли в країні лишається дедалі більше літніх людей, а молодь, інтелектуальний потенціал нації, який міг би розвивати державу, виїжджає за кордон і не повертається.

«Чому? Тому що молодь не може влаштуватися на роботу, придбати житло, стикається з корупцією», – прикро констатував він.

Нагадаємо, як заявляла Юлія Тимошенко, вже наступного після виборів дня її команда розпочне втілення плану докорінних змін в інтересах українців.

Саме для цього разом із командою найкращих вітчизняних фахівців розроблена стратегія розвитку країни – Новий курс. Він передбачатиме зміни у всіх сферах життя суспільства.

Юлія Тимошенко запевнила, що головною метою її стратегії є створення умови для життя та роботи кожного українця на рідній землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова