Сергій Євтушок: Процес деофшоризації гальмується через відсутність політичної волі найбільших фракцій 

Процес деофшоризації буде гальмуватися у парламенті доти, поки дві найбільші фракції не продемонструють політичну волю у цьому питанні.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок в ефірі програми «Про головне» на телеканалі «Перший національний».

«Коли є політична воля, рішення приймаються, підписуються та публікуються миттєво. Навіть всупереч законодавству та процедурі. Минулий тиждень, коли обирали Генерального прокурора, це підтвердив. Тому ми наполягаємо у такому ж швидкому темпі розглянути невідкладні питання, пов’язані з офшорними скандалами, необґрунтованим здорожчанням природного газу для населення, скасуванням податку на пенсії», – наголосив парламентар.

Сергій Євтушок нагадав, що фракція «Батьківщина» продовжує наполягати на негайному створенні Тимчасової слідчої комісії щодо офшорних скандалів.

«Комісія має чітко зафіксувати, чи є у посадових осіб будь-які корпоративні права та чи мають вони відношення до фірм, виведених в офшори, аби не сплачувати податки в Україні. Розслідування фінансових операцій з офшорами має стосуватися не лише Президента України, Міністра фінансів та голови НБУ, які опинилися в епіцентрі подій, а всіх представників влади та їх компаній», – пояснив народний депутат.

Нагадаємо, фракція «Батьківщина» зареєструвала два законопроекти «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії», які передбачають заборону офшорної діяльності.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова