Валентин Наливайченко: Закон про олігархів – це обман, він не покращить життя людей

Ухвалений провладною монобільшістю законопроєкт №5599 не має нічого спільного з боротьбою проти олігархів, і жодним чином не покращить життя людей.

Про це заявив в ефірі телеканалу «Україна 24» народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«Люди отримали обман! Ніякий це не закон проти олігархізації. Це закон про реєстр, про обман, про що завгодно, тільки не про те, щоб у державі перестали топчиновники збагачуватися і ставати олігархами. І не про те, що влада не буде перешкоджати бізнесу. В законі, який ухвалила монобільшість та фракції-сателіти, цього всього, на жаль, немає!» – обурився він.

На думку Валентина Наливайченка, під час голосування «було зовнішнє управління фракціями монобільшості та представниками олігархічних груп у парламенті».

«Олігархи-ляльководи самі «вели» це голосування, тому розгляд законопроєкту відбувався так некрасиво, в нечесний спосіб», – зауважив парламентар.

Валентин Наливайченко переконаний: «Для того, щоб не було у владі олігархів, раз і назавжди треба заборонити топчиновникам використовувати офшори. Повернути бодай один вкрадений мільярд з офшорів до бюджету України. Тоді б громадяни України відчули боротьбу з олігархами».

Депутат також нагадав, що вніс до парламенту законопроєкт, яким пропонує  скасувати заставу для топкорупціонерів і не давати можливості їм відкуповуватися.

Але монобільшість вперто не вносить його до порядку денного.

Валентин Наливайченко також обурився, що після ухвалення так званого закону про олігархів монобільшість не голосувала за важливі соціальні законопроєкти, бо провладні депутати пішли з сесійної зали.

«Люди, які були у цей час під Верховною Радою, кричали владі «ганьба»! Причому так, голосно, що було чути і на Баковій, і в Кабміні. Ось вам оцінка людей!» – додав парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова