Абсурд і профанація, – Юлія Тимошенко про президентський закон про олігархів

Цей закон – це фактично легалізація олігархії, він лише імітує боротьбу з ними. Це принизливе шоу було влаштовано для того, щоб відвернути увагу українців від дійсно серйозних змін, які відбуваються в країні.

На цьому наголосила під час брифінгу Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Замість реальних справ та ефективного управління країною, створюються інформаційні приводи, які не мають на меті щось змінювати в державі на краще. Сьогодні у парламенті проголосували так званий закон «проти олігархії». У Верховній Раді всі знають, що більше половини фракції «Слуга народу» сформовано олігархією, що є безліч інших груп, які також представляють олігархічні інтереси. Для них настільки був «страшний» цей антиолігархічний закон, що вони дружно за нього проголосували», – зауважила Юлія Тимошенко.

За її словами, цей документ було внесено до парламенту, щоб створити інформаційний привід для вищого керівництва держави, адже в ньому не міститься жодних важелів, які б обмежували владу олігархії в країні.

«Їм не загрожує ні кримінальне покарання, ні демонополізація їхнього бізнесу, ні повернення нелегальної власності в державу. Ні антимонопольних кроків, ні кроків по деофшоризації – все буде продовжуватися. Вони демонстрували це принизливе шоу, щоб відволікти увагу українців. Зараз влада збирається в півтора рази підвищити ціну на тепло, суттєво подорожчає електроенергія. Цими грошима вони будуть «годувати» олігархів.  Сьогодні вони запускають для олігархів продаж сільськогосподарської землі. Вони підвищують ціни для людей на все, а на цьому «живляться» олігархи. Я такого абсурду і приниження не бачила ніколи!» – обурилася лідер «Батьківщини».

Вона повідомила, що команда «Батьківщини» подала альтернативний законопроєкт, покликаний реально боротися з олігархами.

«Наша команда подала сильний альтернативний законопроєкт про демонополізацію, деофшоризацію, про нормальну податкову систему, в якій неможливо ухилятися від сплати податків. Це реальні антиолігархічні кроки. А те, що було сьогодні ухвалено, множить на нуль всі спроби і всі цілі по наведенню ладу в економіці. І тому я прошу людей розбиратися в цьому, розрізняти ці речі і не ловитися на ці інформаційні гачки», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова