Сергій Євтушок розповів, як насправді потрібно боротися з олігархами

Запропонований президентом та монобільшістю законопроєкт №5599 навряд чи реально допоможе у боротьбі з олігархами. Для цього потрібно реформувати відповідні державні органи, запровадити ефективну відповідальність та впроваджувати деофшоризацію.

Про це сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок в ефірі «5 каналу».

«Олігополія сьогодні дійсно руйнує економіку, і з нею потрібно боротися. Але чи буде запропонований президентом та монобільшістю механізм реально боротися з монополіями? Ні. У правовій країні це мають робити відповідні органи. Наприклад, Антимонопольний комітет, який потрібно реформувати та привести  до норм, що забезпечать  невідворотність покарання», – пояснив він.

За словами Сергія Євтушка, ще один крок у боротьбі з олігархами – запровадження відповідальності.

«Насправді у цьому законі жодних реальних санкцій немає. Так,  заборонять їм брати участь у приватизації, але ж вони і так все вже приватизували», – констатував політик.

Наостанок представник «Батьківщини» зауважив, що сьогодні вкрай необхідно ухвалити 2 законопроєкти про деофшоризацію, внесені командою Юлії Тимошенко, які унеможливлюють будь-які варіанти співпраці з офшорами, однак їх не розглядають. Але найбільше тіньових коштів, як відомо, криється на митниці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова