Сергій Євтушок: Порошенко мав би розірвати договір про дружбу з РФ ще у 2014 році

Припинити дію договору про дружбу з РФ треба було ще у 2014 році. Те, що президент подав відповідний закон тільки зараз, свідчить про подвійні стандарти цієї влади.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок наголосив у прямому ефірі телеканалу ZIK.

«Ключове питання: чому досі цього не було зроблено? Чому ми не робили цього з 2014 року, а зараз тільки робимо, коли вже маємо реальну агресію РФ», – обурився політик.

Представник «Батьківщини» нагадав, що саме політична сила Юлії Тимошенко порушувала у парламенті питання про денонсацію договору з РФ. Зокрема, колега Сергія Євтушка по фракції Борис Тарасюк у 2015 році зареєстрував законопроект №0005, який передбачав припинення окремих статей договору з РФ. Але МЗС України тоді виступило проти денонсації навіть окремих статей договору, а не всього документа.

Окрім того, Сергій Євтушок переконаний, що підстав для розірвання договору було достатньо: згадати Іловайськ, Дебальцеве.

На думку Сергія Євтушка, для припинення «дружби» з РФ у Петра Порошенка не було політичної волі. Адже Президент України був власником підприємств у Росії та сплачував податки в дохідну частину бюджету країни-агресора.

«Батьківщина» також підтримує розірвання і дипломатичних стосунків із країною-агресором, зауважив політик.

«У комітеті з питань закордонних справ розглядали таку ініціативу, але кілька депутатів БПП не підтримали це. Саме тому це рішення не було ухвалено комітетом минулого року. Ось реальні подвійні стандарти влади», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова