Сергій Власенко: «Батьківщина» виступає за те, щоб якнайшвидше провести вибори в Маріуполі

Вибори в Маріуполі – це не тільки можливість громадян обрати собі місцеву владу, але ще і певний символ, до якого буде прикута величезна увага.

Про це заявив представник фракції «Батьківщина» Сергій Власенко журналістам перед початком сьогоднішнього засідання Ради коаліції.

Як наголосив народний депутат, позиція «Батьківщини» щодо проведення виборів у Маріуполі не змінилась.

«Ми за те, щоб провести там вибори якнайшвидше, але законно і без порушення базових принципів виборчого процесу. На жаль, пропозиція Блоку Петра Порошенка – перенести голосування в рамках виборчого процесу – неможлива навіть з погляду теорії», – зазначив Сергій Власенко.

За його словами, зараз на нараді представників фракцій коаліції обговорюватиметься питання, як повести вибори у законний спосіб.

«Один з варіантів – це прийняття рішення територіальною виборчої комісією про визнання виборів такими, що не відбулися, що тягне за собою певні правові наслідки. Другий варіант – внесення змін до виборчого закону, які більш чітко унормують причини та підстави для того, щоб визнати голосування таким, що не відбулося. І третій варіант – після визнання виборів такими, що не відбулися, запустити механізм нових виборів», – повідомив депутат від «Батьківщини».

Сергій Власенко висловив сподівання, що сьогодні вдасться ухвалити всі рішення, «щоб провести вибори якнайшвидше, у конституційний і законний спосіб, щоб ніхто не зміг поставити під сумнів законність проведення цих виборів».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова