Сергій Тарута: Врятуйте захисників Маріуполя!

У Маріуполі на території меткомбінату «Азовсталь» загинув український боєць, член прикордонного загону Андрій (позивний «Борода»).

5 травня, у день створення полку «Азов», у катакомбах «Азовсталі» він побрався зі своєю коханою Валерією Карпиленко, військовою полку «Азов».

Валерія зістригла свої коси, тому що води в катакомбах немає вже навіть пити, не те що мити волосся. Обручки Андрій зробив сам, із фольги. Попри все це було найкрасивіше весілля, тому що немає нічого красивішого за справжнє кохання.

За два дні Андрій загинув.

«Дуже дивною була остання наша розмова, – розповідає Валерія. – Він до мене прибіг. І я йому казала, щоб він обов’язково вижив, а він мені, щоб я обов’язково вибралась. І ми один одному це обіцяли. Його душа принаймні звідси вибралась, а я все ще тут».

Як світ може вмиватись слізьми, дивлячись на кіноекранах вигадані любовні історії і бути таким байдужим до пекла, яке зараз на «Азовсталі»?

Врятуйте захисників Маріуполя! Стукаймо в усі двері, благаймо про допомогу – світових політиків, зірок, моральних авторитетів.

Я не вірю в дива. Я вірю в совість, гордість, людяність. І я знаю, що Президент, уряд, дипломати – всі, хто мають серце і голос, мають зробити неможливе для захисників Маріуполя. Для тих, хто робить неможливе 78 днів поспіль!

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 12 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова