Сергій Тарута: Маріуполь – трагедія світового масштабу

Знайомим, які зараз у Маріуполі, вдалось вийти на зв’язок. Те, про що вони розповідають, страшно навіть уявити. Однак і мовчати про це неможливо. 

Біля Автовокзалу, під завалами багатоповерхівки у бомбосховищі знайшли тіла щонайменше 200 людей. Тіла під завалами розкладаються. У Маріуполі, який пах морем і квітам, тримається гнітючий, нестерпний запах спалених будинків і мертвих тіл. І біля вокзалу, і по вулиці Володимирській, якою через сморід просто неможливо пересуватись.

Місто перетворилось на гігантську братську могилу.

Росіяни замітають сліди своїх звірячих злочинів. Почали розбирати завали та спалювати тіла невинно убієнних жінок, дітей, літніх людей. Особливо квапились із Драматичним театром. Проте, є список людей, що переховувались у театрі, в якому щонайменше 1300 прізвищ.

Зі слів тих, хто вижив, достеменно знаємо, що щонайменше 500 маріупольців ховались у будівлі в момент бомбардування. Є свідки, які вижили, вцілілі і вибралися з того пекла. Ці люди все бачили. Вони не мовчатимуть.

Маріуполь – трагедія світового масштабу. Така потворна своєю жорстокістю, що назавжди залишиться чорною сторінкою в світовій історії. І зараз ми навіть не уявляємо, наскільки страшна.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова