Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Європарламенту

Український народ прагне стати членом європейської родини, і це право ми вибороли на полі бою. Членство в ЄС стане не тільки нашим захистом від кривавого режиму путіна, але й гарантуватиме стабільність і довгостроковий мир в Європі.

Про це заявила лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з Президентом Європейського парламенту Робертою Мецолою, що відбулась в рамках участі у Конгресі Європейської народної партії (ЄНП).

«Ми щиро вдячні Європарламенту та Вам особисто за допомогу й солідарність у цей час, коли ми виборюємо на полі бою саме право існування нашої держави. Ви стали одним із перших високопосадовців ЄС, хто приїхав особисто до Києва, щоб підтримати нас», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона розповіла Роберті Мецолі про ситуацію, яка наразі склалася в Україні, та закликала підтримати європейські прагнення нашої держави – набуття статусу країни-кандидата на вступ до ЄС у червні.

«Наш народ прагне стати членом європейської родини – ЄС. Зараз це право ми вибороли на полі бою. Це стане нашим захистом від кривавого режиму путіна. Саме це буде гарантувати стабільність і довгостроковий мир в Європі», – підкреслила Юлія Тимошенко.

У свою чергу Роберта Мецола заявила, що Європейський парламент, Європейський Союз і народ Європи стоять разом із Україною та підтримують європейські прагнення нашої держави.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народний депутат Сергій Власенко.

Нагадаємо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 81 партія та партнери з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 8 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії. Вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова