Сергій Соболєв: Питанню створення Антикорупційного суду має передувати звіт САП і НАБУ

Президент України має знову внести до парламенту законопроект про Антикорупційний суд з урахуванням висновків і вимог Венеціанської комісії.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

«Фракція «Батьківщина» пропонує, щоб Верховна Рада вже в перший день своєї роботи розглянула законопроект про Антикорупційний суд з однією метою – відправити його назад автору законодавчої ініціативи, президенту, щоб він мав можливість врахувати всі зауваження Венеціанської комісії. Порошенко має по-новому внести цей законопроект до парламенту», – повідомив політик.

До того ж перший заступник керівника фракції вважає безперспективним розгляд цього законопроекту у другому читанні.

«Варіант другого читання нічого не дасть – ми ходитимемо по колу. Саме тому необхідно відправляти президенту для нового подання до парламенту», – переконаний парламентарій.

Окрім того, Сергій Соболєв закликав народних депутатів виконати раніше ухвалену постанову ВРУ про заслуховування звіту керівників всіх силових відомств про їхню діяльність. Водночас він  нагадав, що відповідно до цієї постанови, ВРУ так і не заслухала керівників САП та НАБУ.

На думку політика, сьогодні, як ніколи, актуально заслухати інформацію про ефективність розгляду у судах справ, пов’язаних із корупцією.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова