Сергій Соболєв не виключає, що Верховна Рада вноситиме зміни до закону про Антикорупційний суд

Заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв не виключає, що Верховна Рада на поточному тижні вноситиме зміни до закону про Вищий антикорупційний суд.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів під час брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

За його словами, парламенту знову треба вносити зміни у закон про Антикорупційний суд, «який з такою помпою підписав президент».

«І в цьому документі, виявляється, закралася невелика недомовка, яка не дозволяє  передавати в апеляцію Антикорупційного суду справи, які зараз розглядаються у звичайних судах, – наголосив політик. – Якщо до цього ще додати двозначний запис статті щодо Громадської ради міжнародних експертів, який тепер кожен тлумачитиме по-своєму, то нам треба повертатися і вносити правки в цей закон».

До того ж парламентарій зазначив, що, на жаль, голова фракції БПП визначив відповідальними за недоліки закону про Антикорупційний суд громадських активістів – «ніби це вони вносили цей законопроект і голосували за нього в сесійній залі».

Водночас, повідомив Сергій Соболєв, досі не відома позиція президентської фракції щодо готовності вносити зміни до закону про Антикорупційний суд.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова